image
Магија на Холандија, Лалињата удрија силно по шампионот
24Фудбал
Неверојатен фудбал, неверојатен резултат, Холандија ја победи Шпанија со 5-1, мала слатка одмазда на Лалињата и датум кој ќе биде запишан во нивната историја.

Курсеви

(MKD)

54.9667
61.4913
55.0258
37.6117
68.7822
0.5079

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9989
EUR/USD
1.1187
GBP/USD
1.2513
USD/JPY
108.2235
EUR/CHF
1.1175
EUR/AUD
1.6349

Игри