image
Мичо и Чомбе бетонираат куќа
SkopjeId
Тоа е, ти ќе викнеш мајстори да ти бетонираат дел од дворот, они цела куќа партали ќе ти ја направат

Курсеви

(MKD)

54.649
61.4911
53.8215
38.9949
70.9567
0.4883

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0154
EUR/USD
1.1252
GBP/USD
1.2984
USD/JPY
111.9169
EUR/CHF
1.1425
EUR/AUD
1.5769

Игри