image
На таванот на баба му пронашол египетска мумија
SkopjeId
Германецот Александер Кетлер (10) од Дијепхолк на северот од Германија случајно пронашоч мумија во стариот дрвен сандак додека си играл [...]

Курсеви

(MKD)

52.2517
61.495
54.3626
38.0585
69.4153
0.4659

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9612
EUR/USD
1.1769
GBP/USD
1.3285
USD/JPY
112.1522
EUR/CHF
1.1312
EUR/AUD
1.6158

Игри