image
За 155 долари служат казна во поудобен затвор !
SkopjeId
Замислете.. Осудениците од Калифорнија имаат можност да си платат за казната да ја одслужат во поудобен затвор. Полицијата во Фремонт [...]

Курсеви

(MKD)

52.5733
61.495
54.6865
37.8571
69.1266
0.4687

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9614
EUR/USD
1.1697
GBP/USD
1.3149
USD/JPY
112.1683
EUR/CHF
1.1245
EUR/AUD
1.6244

Игри