image
Светски бренд подготвува големи изненадувања за туристите во Охрид
SkopjeId
За време на продолжениот празничен викенд, ланецот на продавници Техномаркет во соработка со светски познатиот бренд за бела техника Philips, [...]

Курсеви

(MKD)

54.649
61.4911
53.8215
38.9949
70.9567
0.4883

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0154
EUR/USD
1.1252
GBP/USD
1.2984
USD/JPY
111.9169
EUR/CHF
1.1425
EUR/AUD
1.5769

Игри