image
Коњаниците од Општина Аеродром тргнаа кон Мечкин Камен
SkopjeId
Триесетина коњаници од Горно Лисиче, денеска, 27.7.2013 година, од дворот на Општина Аеродром тргнаа кон славното Крушево, каде што треба [...]

Курсеви

(MKD)

54.649
61.4911
53.8215
38.9949
70.9567
0.4883

Валутен Пазар

USD/CHF
1.0154
EUR/USD
1.1252
GBP/USD
1.2984
USD/JPY
111.9169
EUR/CHF
1.1425
EUR/AUD
1.5769

Игри