image
Вардар и Тетекс подготвени за Суперкупот
SkopjeId
Со натпреварот меѓу шампионот Вардар и куп победникот Тетекс, в недела ќе биде отворена сезоната 2013/14 во македонскиот клупски фудбал, [...]

Курсеви

(MKD)

54.16
61.4933
54.2939
38.6192
69.8787
0.4949

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9975
EUR/USD
1.1354
GBP/USD
1.2902
USD/JPY
109.4362
EUR/CHF
1.1326
EUR/AUD
1.5923

Игри