image
Говор на телото: “Прочитајте” нечиј карактер за 10 минути
SkopjeId
За да ги прочитате туѓите мисли, не се потребни супер-способности. Психологот Киран Бехар од Лос Анџелес кој 11 години го [...]

Курсеви

(MKD)

54.16
61.4933
54.2939
38.6192
69.8787
0.4949

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9975
EUR/USD
1.1354
GBP/USD
1.2902
USD/JPY
109.4362
EUR/CHF
1.1326
EUR/AUD
1.5923

Игри