image
Ви текнува на Backstreet Boys? Слшнете ја нивната нова песна после долга пауза
SkopjeId
Доколку бевте тинејџери и растевте со музиката на Backstreet Boys, време е да ви кажеме дека годините поминуваат а бендот [...]

Курсеви

(MKD)

52.6904
61.495
54.7303
37.8245
69.1888
0.4702

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9627
EUR/USD
1.1671
GBP/USD
1.3131
USD/JPY
112.0595
EUR/CHF
1.1236
EUR/AUD
1.6258

Игри