image
Професионални играчи “Call of Duty” заработуваат многу пари
SkopjeId
Според податоците собрани од страна на новинар за е-спортови Емил Хиксон, 33 играчи заработиле повеќе од 10.000 долари во осумте [...]

Курсеви

(MKD)

52.7085
61.495
54.4011
38.1743
69.2433
0.4696

Валутен Пазар

USD/CHF
0.9689
EUR/USD
1.1667
GBP/USD
1.3137
USD/JPY
112.2413
EUR/CHF
1.1304
EUR/AUD
1.6109

Игри